KURUMSAL

On yılı aşkın süredir ev  ve iş yerlerinde elektrik sistemleri üzerine hizmet veren firmamız sektörün öncü kuruluşları arasındadır. 

firmamızın en önemli misyonu müşteri memnuniyetidir. Bizleri tercih eden müşterilerimizin güvenliğini en iyi şekilde sağlayarak rahat hareket etme imkanı sunmaktayız. Gerek ürün kalitesi, gerek fiyat politikası, gerekse de uygun ödeme imkanlarıyla tercihiniz olmayı arzuluyoruz.

Asil Elektrik firması olarak, Türkiye’nin elektronik güvenlik alanındaki ürünlerin büyük bölümünü bünyesinde barındırmaktadır. Uzman personeliyle müşterilerinin tüm ihtiyaçlarını karşılamak ve yeni gelişen teknolojiden haberdar etmek en önemli amaçlarımız arasındadır. Keşif, teklif, montaj ve sonrası teknik destek olarak 7/24 hazırda personeli bulunan firmamızın tüm ürünleri en az 2 yıl garanti kapsamındadır. AR-GE çalışmalarımızı gün geçtikçe geliştirmekte ve yatırımlarımıza devam etmekteyiz.

Daima potansiyelini artırma, teknolojiyi takip etme ve imkanlarıyla da teknolojiye katkı sağlamaya çalışmaktayız. Faaliyet alanlarımız ise gelişmiş ve çoğalmıştır. Web Sitemizi ziyaretiniz için teşekkür ederiz…

Call Now ButtonHemen Ara 0532 270 40 94
× Bize Yazın